Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Cymex Klimatyzacja

Cymex Klimatyzacja

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

Poleć nas innym
O serwisie KlimatyzacjewPolsce.pl

morena_logo.jpg

Serwis KlimatyzacjewPolsce.pl  to nasz kolejny projekt,  który powstał aby przybliżyć  rynek klimatyzacji, wentylacji oraz chłodnictwa w Polsce. Mamy nadzieję, że ułatwimy w ten sposób znaleźć osobom zainteresowanym, producenta czy np. dystrybutora urządzeń klimatyzacyjnych w danym mieście czy województwie. Branża klimatyzacyjno-wentylacyjno-chłodnicza w Polsce bardzo dobrze się rozwija, a nasz serwis KlimatyzacjewPolsce.pl  przedstawia  między innymi  nowinki z branży, bazę firm, producentów,  dystrybutorów, wiele ciekawych porad i artykułów, a także imprezy targowe odbywające się zarówno w kraju jak i za granicą.

Dla ułatwienia podzieliliśmy katalog na: Klimatyzacja, Wentylacja, Chłodnictwo, Ogrzewanie, Producenci oraz  Dystrybutorzy i Importerzy.

Podział ten na pewno zawęzi Państwa poszukiwania odpowiedniej firmy dostępnej na polskim rynku. W dziale Poradnik znajdziecie Państwo szereg przydatnych porad  dotyczących  branży klimatyzacyjno-wentylacyjnej oraz chłodniczej. W zakładce Słownik  znaleźć można bardzo obszerny wybór haseł, w tym wiele terminów specjalistycznych, najczęściej używanych w tej branży. Serwis adresowany jest przede wszystkim do osób, które chcą  szybko i wygodnie znaleźć producenta czy też firmę która kompleksowo zaprojektuje i wyposaży dom, mieszkanie czy firmę w profesjonalny system klimatyzacyjny, wentylacyjny lub grzewczy. Jesteśmy przekonani, iż serwis KlimatyzacjewPolsce.pl  osiągnie podobny sukces jak inne nasze serwisy...

zespół KlimatyzacjewPolsce.pl

klimatyzacje_rgb1.png